{{ctrl.notification}}
در باره ما

سفر و گردشگری در دنیای امروز یکی از ضروری ترین بخش های زندگی به شمار می رود که می تواند تا حد زیادی تسکین دهنده ی استرس و مشغله های زندگی مدرن باشد. با وجود مزایایی مانند ایجاد رونق اقتصادی، کاهش نرخ بیکاری و افزایش امید به زندگی در جامعه، موانعی مانند هزینه های مربوط به اقامت در طول سفر و عدم معرفی درست پتانسیل های جذب گردشگر به مناطق ناشناخته، باعث میشوند تا افراد زیادی سفر را از زندگی حذف کنند.

پیشرفت تکنولوژی و دسترسی آسان به اینترنت در اکثر نقاط دنیا و اهمیت گردشگری در جوامع امروز، شرایط مناسبی را فراهم کرد تا تیمی از کارشناسان خبره در حوزه ی گردشگری الکترونیک، اپلیکیشن جاجو را برای داشتن سفر راحت و ارزان طراحی نمایند. جاجو در لغت به معنای جستجوی محل مناسب برای سفر می باشد و با شعار "جاجو؛ بهترین جستجو" خدمات متنوعی را در این زمینه ارائه می دهد.

معرفی امکانات اپلیکیشن جاجو

به جرأت می توان گفت که اپلیکیشن جاجو در نوع خود کاملا منحصر به فرد بوده و برای اثبات این ادعا، لیستی از امکانات آن در سمت سرویس دهنده و سرویس گیرنده (مسافر) را شرح خواهیم داد:

امکانات سرویس دهنده جاجو

ثبت اقامتگاه: اگر در یکی از شهر و روستاهای زیبای ایران زندگی می کنید و هتل، اتاق، سوئیت یا ویلایی دارید که شرایط مناسب برای اقامت مسافر را داشته باشد، با جاجو می توانید آن را ثبت و به گردشگران معرفی نمایید.

راهنمای سفر: هر شخص می تواند با رابط کاربری بسیار آسان جاجو، اطلاعاتی مانند معرفی شهر، جاذبه های گردشگری، پمپ بنزین ها، رستوران و سایر اطلاعاتی که برای مسافران ضروری می باشند را ثبت کند و از این طریق گردشگران را جذب و رونق اقتصادی را در محل زندگی خود ایجاد نماید.

ثبت تور: گروه های گردشگری که شناخت کافی از مناطق زیبا با قابلیت جذب گردشگر در ایران را دارند، می توانند تورهای متنوع را راه اندازی و با اپلیکیشن جاجو ثبت و به دیگران معرفی کنند.

امکانات سرویس گیرنده (مسافر) جاجو

رزرو اقامتگاه: اگر وارد شهر یا روستایی شدید که شناخت کافی از آن نداشتید و به دنبال اقامت ارزان و مناسب بودید، کافیست با جاجو جستجوی ساده ای داشته باشید تا با لیست کاملی از اقامتگاه های نزدیک به مکان فعلی تان مواجه شده و فرآیند رزرو را انجام دهید.

راهنمای سفر: اطلاع از رستوران، پمپ بنزین، سرویس بهداشتی، جاذبه های گردشگری واقع شده در محدوده ی مشخص و سایر اطلاعات مورد نیاز، با اپلیکیشن جاجو براحتی امکان پذیر می باشد.

شرکت در تورهای گردشگری: انتخاب تورهای ثبت شده روی اپلیکیشن جاجو شرایط مناسبی را برای مسافران فراهم می کند تا طبیعت گردی راحتی داشته باشند و سفر کاملا برنامه ریزی شده ای را تجربه کنند.

اپلیکیشن جاجو، گامی تازه برای رونق بخشیدن به گردشگری داخلی و تلفیق تکنولوژی با سفر...